KAUKIŲ METAS: HELOVYNAS SKELBIA LAISVĘ FANTAZIJOMS

Sutikite, kad derliaus nuėmimo šventė tiek daug emocijų mūsų miestų gyventojams neteikė tol, kol mes nesukryžminome jos su Helovynu. Ir panašu, kad linksmoji šios šventės dalis, tai yra puošimasis kaukėmis ir kostiumais, jau įgauna pagreitį mūsų paprastai kuklioje tėvyneje. Jeigu tinkamo kostiumo dėvėjimas ir įsijautimas į vaidmenį suteikia tiek džiaugsmo viešame Helovyno vakarėlyje, įsivaizduojate, kiek naujų potyrių tai gali suteikti privačioje erdvėje? Šį straipsnį skiriu tiems, kam fantazija perkelti Helovyną į miegamąjį gal ir nesvetima, tačiau jos įgyvendinimas atrodo pernelyg sudėtingas.

Jeigu jums idėją persirengti ar įsijausti į naują vaidmenį miegamajame norisi iškart atmesti, skubu pasakyti, kad šiuo klausimu (kaip ir dauguma atvejų gyvenime) „viskas arba nieko“ mąstymas nebūtinai yra pati geriausia mintis. Seksas paprastai prasideda (arba pasibaigia dar neprasidėjęs) būtent galvoje. Todėl jeigu ten ūžia minčių traukinys iš maždaug tokių vagonų: „neaišku, ar partneriui(-ei) patiks tokia mintis“, „baisu, kad viskas realybėje atrodys kiek keistai“, „o gal jis/ji manęs negeidžia, dėl to ir nori, kad suvaidinčiau kažką?“, „o kam to reikia, juk man gera būti savimi?“ ir t.t., tai skubėkite jį nutraukti, kol jis nenutraukė jūsų iniciatyvos.

Išmėginti galima nuo mažų ir streso nekeliančių žingsnelių – nereikia pirmam kartui grandiozinių kostiumų ir Sidabrinės gervės vertų aktorystės įgūdžių. Jei neramu dėl savo vaidinimo įgūdžių, tai patarčiau iš pradžių rinktis tokį vaidmenį, kuris atitinka jūsų asmenybę, ir nereikia verstis per galvą mėginant į jį įsijausti. O jeigu apskritai nedrįstate nieko vaidinti, tai galite pradėti nuo labai simbolinio persirengimo, pvz., įsigyti neįprastos spalvos ar modelio apatinius. Be to, pravartu iš anksto su partneriu(-e) pamėginti įsivaizduoti, kaip atrodytų vienos ar kitos seksualinės fantazijos/vaidmens atlikimas: ką kiekviena(-s) iš jūsų kalbėtumėte, kaip jaustumėtės, ką darytumėte. Jeigu neramu dėl galimų keistų akimirkų, tai labai naudinga sutarti, kad jeigu jau ištiks nejauki situacija, apie ją bus galima iškart lengvai, nekritikuojančiai ir su pagarba pakalbėti – taip geriau, nei bandyti nuslėpti susierzinimą ar įtampą.

Su laiku, jei patirtis bus maloni, bus galima pereiti prie linksmesnių rolių ir ypatingesnių rūbų: pradedant apatiniais iš sekso reikmenų parduotuvių, seksualiais kostiumais (na, žinote, mokinukės, gydytojo, seselės, lateksiniai rūbai ir t.t.) ar persirengimu į kokį nors personažą iš savo partnerio(-ės) mėgiamo filmo ar knygos. Kam žaboti fantazijas?

 

Apskritai kalbant apie miegamojo reikalus visada derėtų prisiminti, kad įtampa ir nerimas nėra mūsų draugai ir todėl naujoves išmėginti verta tik tada, kai visi partneriai(-ės) sutinka ir yra pozityviai nusiteikę. Todėl, jeigu ruošiate savo žmogui staigmeną, įsitikinkite dėl dviejų dalykų: kad staigmenos pateikimo laikas ir vieta tinkami bei kad staigmenos turinys bus malonus jam ar jai. Turiu galvoje tai, kad jeigu paprastai miegamajame antrankių nesate naudoję ir nežinote, kaip į tai gali pažvelgti jūsų partnerė(-is), tai dėl visa pikta kažkada pietų metu nerūpestingai pasiteiraukite apie tokią galimybę. Arba jeigu jūsų partneris(-ė) yra gydytojas(-a), tai gali būti, kad seksualus seselės ar gydytojo apdaras jį ar ją ne tiek sujaudins, kiek primins apie darbą. Geriausia strategija siekiant išvengti tokių nesusipratimų yra komunikacijos sekso klausimais gerinimas. Mitas yra tai, kad vienas kitą gerai atitinkantys partneriai turi atspėti vienas kito fantazijas ir poreikius be žodžių.

Kaukės ir kostiumai yra puikus būdas įnešti žaismingumo į savo gyvenimą. Ir kalba čia eina ne tiek (arba nebūtinai) apie kažkieno kito vaidmens matavimąsi, kiek apie drąsios saviraiškos įgalinimą: kartais kaukės dėvėjimas mums suteikia daugiau tikrumo nei kasdienė veido išraiška. Gero Helovyno! (Atšvęskite taip, kad būtų už ką per Padėkos dieną dėkoti).

Šaltinis:

http://www.bomberis.com